Motywacja

W momencie czytania tych słów, nie liczy się nic innego. Jesteśmy tutaj tylko Ty i ja. Oboje dobrze wiemy, dlaczego się spotkaliśmy.  Znalazłeś się w tym miejscu, bo po prostu musisz sobie pewne rzeczy odświeżyć. To normalne. Pozwól, że Cię pokieruję.

Znamy się bardziej, niż myślisz. Znam Cię lepiej, niż Ty sam siebie. Ponieważ jestem całym Tobą i jeszcze czymś więcej. A to znaczy, że jesteś kimś zupełnie większym, niż masz tego świadomość. Czas, by Cię przedstawić przed samym sobą.

Doskonale wiem, czego doświadczyłeś w życiu. Co przeżyłeś i przez co musiałeś przechodzić. Jednak to że jesteś teraz TUTAJ, w tym miejscu, świadczy o tym, jak bardzo silny się stałeś. Spójrz przez chwilę w przeszłość. Zobacz to, wszystko z czym sobie poradziłeś i radzisz obecnie. Zatrzymaj się w tym miejscu i daj się ponieść pamięci.

To, co właśnie przywołałeś i wyobraziłeś, masz już za sobą – (czytaj) PORADZIŁEŚ SOBIE Z TYM. Nie znam nikogo silniejszego od Ciebie. Nie jestem w stanie tego nawet wyobrazić. Sam fakt, że czytasz teraz te słowa świadczy o tym, jak bardzo daleko jesteś. Każdego dnia wstajesz rano i walczysz. Walczysz nie tylko z rzeczywistością, ale i z Twoją osobą. To Twój najgorszy przeciwnik. Twoje słabości. Ale Ty i tak nie rezygnujesz. Budzisz się ze snu ze świadomością, że ten dzień, ta walka – należą do Ciebie. Wiesz, że to wszystko robisz po coś. Masz kochającą rodzinę i wspaniałych przyjaciół. Nawet nie wiesz jak wiele wsparcia i pomocy włożyli w to, żebyś był gdzie teraz jesteś. I wcale nie robili tego, byś teraz odpuszczał. Obrałeś wiele ścieżek. Jedne były lepsze, drugie gorsze. Jednak te drogi, a nie żadne inne, doprowadziły Cię do tej chwili. Myślę, że to ogromny sukces. Jestem tego pewien. Ty także. Twój sukces. A więc skoro już podjąłeś się tego wyzwania, idź na przód. Mając do wyboru drogę prostą i długą, wybierz tą najtrudniejszą. Dlaczego? Bo tam nie ma konkurencji. Będziesz tylko Ty. Silniejszy Ty. Im schody są bardziej strome, tym szybciej pniesz się w górę i doskonale już o tym wiesz. Zgromadziłeś cenne doświadczenie i wiedzę, która pozwoli Ci stawiać susy każdego dnia. Jesteś na tyle głodny, że już nie możesz się doczekać kolejnego dnia. Kolejnego wyzwania, z którym będziesz wiedział jak się zmierzyć. Widzę to. Ty także.

I mimo, że coś na Twojej drodze się skończy, nie oznacza to końca Twojej podróży. Ty chcesz podróżować. I wiesz, że potrafisz to zrobić, ponieważ to, czego Ci trzeba, już od dawna nosisz w sobie. Wykorzystaj to. Idź i działaj!

A marzenia? Wszyscy je mają. Ja jednak chce Ci zadać jedno, zasadnicze pytanie. Wolisz marzyć, czy działać? A no właśnie…

Skoro jednak zdecydowałeś się działać, działaj! Nie przestawaj!

To co przed chwilą przeczytałeś, wiedziałeś od dawna. Brutalna rzeczywistość sprawiła jednak, że te przekonania zostały porzucone. Jeżeli znów do tego dojdzie, wróć do naszej rozmowy od pierwszego słowa, do ostatniego. I pamiętaj, zawsze będę z Tobą. Zawsze. Ponieważ ja, tak jak te słowa – jestem nieodłączną częścią Ciebie.

2 myśli w temacie “Motywacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *